Turizmo būrelis

Mes gyvename tokiais laikais, kai dauguma iš mūsų labai užsiėmę, o visais įspūdžiais ar nelaimėmis dalijamės tik socialiniuose tinkluose, geriausiu atveju galime pasikalbėti telefonu, pasiteisindami tuo, kad trūksta laiko. Tačiau jokie išmanieji telefonai, ar kompiuteriai neatstos „gyvo“ bendravimo tarpusavyje. Kartais tereikia vieno, antro tarytum visiškai nereikšmingo žodžio, o kitam jie tampa „aukso vertės“...

Mūsų viešosios įstaigos tikslas – tenkinti viešuosius interesus vykdant švietimo, mokymo, kultūrinę bei kitokią visuomenei naudingą veiklą, siekiant apjungti pavienius asmenis ir nedideles fizinių asmenų grupes į organizuotą grupę. Tuo tikslu kviečiame visus norinčiuosius bendrauti, keliauti, pažinti apsijungti į TURIZMO BŪRELĮ.

Kviečiame visus pilnamečius nepriklausomai nuo amžiaus, tautybės, lyties, išsilavinimo, užimamų pareigų ar religijos. Būrelio veikloje Jūs galite dalyvauti kartu su savo vaikais, anūkais, giminaičiais, draugais ar kaimynais. Visi kartu mes kursime ekskursijų maršrutus, dalinsimės naujienomis, istorinėmis žiniomis apie mūsų lankomus objektus. Ieškosime dar neatrastų, o gal ir visų puikiai žinomų, bet vis tiek labai patrauklių Lietuvos kampelių, kuriuos norėtųsi aplankyti. Mes siekiame, kad būrelio nariai susiburtų į organizuotą kolektyvą, pažintų vieni kitus, bendrautų tarpusavyje, dalintųsi įspūdžiais, žiniomis, o svarbiausiai, kad visos kelionės būtų kiek įmanoma pigesnės.

Registracija į turizmo būrelį:


 
 
Sveikiname tapus turizmo būrelio nariu.